Hakkımızda

1983 yılında Mahmut ÖĞÜT önderliğinde kurulan ÖĞÜT GIDA yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.

Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan ÖĞÜT GIDA her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Satış ve Pazarlama

Müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş firmamız,profesyonel kişilerden oluşmuş ekibi,geniş depolama ve dağıtım alt yapısı sayesinde satış,pazarlama ve tedarik sürecinde yüksek kalite ve hizmet anlayışını müşterilerine sunmaktadır.
Uzman satış ve pazarlama ekibimiz,geniş bölgelere ulaşarak yerinde hizmet sağlayıp,müşterilerinin tüm dilek ve isteklerini karşılamaktadır.Ayrıca müşterilerimiz isteklerini mail ve telefon aracılığı ile de anında yetkili personellerimize iletebilmektedirler.

2500

Çeşit Ürün

Horeca bölümüne ayrılmış 2500 çeşit yüksek kaliteli ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en üst düzeyde hizmet vererek, tedarik ediyoruz.

15 +

Araç Filosu

Güçlü ve güvenilir lojistik ağıyla, Kuru Gıda, Un, Ambalaj, Temizlik, Şarküteri, Baharat, Dondurulmuş Gıda Ürünlerini müşterilerimize ulaştırıyoruz.   

39

İlçe

İstanbul bölgesinin tamamına kesintisiz dağıtım hizmeti vermekteyiz.  

%100

Müşteri Memnuniyeti

Siz internet müşterilerimiz ve çalışmakta olduğumuz catering, cafeler, hastaneler, restoranlar, şirketler ve fabrikalar gibi birçok sektöre hizmet veriyoruz ve sizin memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Hemen İletişime Geçiniz

İş ortağımız olmak için bize ulaşın…

İletişim Sayfasına Git