Teslimat & Değişim

Teslimat

Sadece İstanbul Bölgesine hizmet vermekteyiz.Diğer şehirlerimiz için iletişime geçiniz.

Siparişleriniz 1-3 iş günü içinde kendi araçlarımızla kapınıza gelir.

Siparişleriniz gönderilmeden önce mutlaka son kullanım tarihleri kontrol edilir.Son kullanım tarihi geçen veya yakın tarihli olan ürün gönderilmez.

Sipariş verdiğiniz Donuk Ürünleriniz Soğutuculu (Frigolu) Araçlarımızla teslim edilir.

Teslimatları kendi araçlarımız ile yapmaktayız.Teslimat Zamanları :  Pazartesi – Cuma 09:00 – 17:00 ve Cumartesi 09:00 – 12:00 arasındadır.Haftada 2 (iki gün)  Anadolu yakasına , Haftanın diğer günleri sürekli Avrupa yakasına teslimatımız vardır.

Teslimattan önce mutlaka müşteri hizmetlerimiz sizin ile iletişime geçicektir.

Siparişlerinizi teslim alırken Kapıda Kredi Kartı veya Nakit ile Ödeme yapabilirsiniz.(Kapıda Ödeme seçeneği için ekstra komisyon ücreti ALINMIYOR.)

İstanbul Bölgesi için Teslimat Ücretimiz sabit 20tl dir.

Bütün listelenen ürünler KDV dahil fiyatlardır.

Sitemize Üye olmadan alışverişinizi tamamlıyabilirsiniz.Üye olmak zorunlu değildir.

Siparişler sipariş formu ile müşteriye teslim edilir.2 veya 3 iş günü içerisinde de sipariş formunun üzerinde yazan müşteri e-mail adresine E-Faturanız gönderilir.

Ticari müşterilerimiz lütfen ödeme formunda vergi dairesi ve vergi numarasını bölümünü doldurunuz.

Değişim Şartları

15 gün içerisinde değişim hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri, e-faturasının arkasında bulunan değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin değişiminin sağlanabilmesi için koşullara uyması gerekmektedir.

Değişim şartları: Değiştirmek ettiğiniz ürünler değişim şartlarına uyduğu takdirde, ürün kumanyagonder.com’a ulaştıktan 5 iş günü içerisinde ilgili ekip tarafından sms veya telefon yolu ile sizinle iletişime geçilir. Sonrasında değişim tutarınız kumanyagonder.com’de bulunan üyeliğinizde yer alan “Ödül Puanı”  alanına tanımlanır ve dilediğiniz ürünü tekrardan sipariş verebilir veya değişim formunda belirttiğiniz ürün kodu ve bedeni ile direkt olarak ürün hazırlanarak tarafınıza gönderilir.